Reference


Vážím si každého zákazníka. Můj přístup je ke všem zákazníkům velice individuální a po odvedené práci se nebojím říci o referenci!

Jsem ověřený službou firmy.cz!

Reference pc-sluzby.net

Podívejte se na mé reference na stránkách firmy.cz nebo na další reference, které poslali mému počítačovému servisu spokojení zákazníci e-mailem:

Servis počítačů a notebooků

Z ničeho nic se mi přestal zapínat soukromý notebook. Servisní zásah byl obratem a já mohl druhý den opět pracovat.

Jířa

Už jsem myslel, že si budu muset jít pro nový notebook! Přehříval se a sám se vypínal. Servisák mi dokonce ukázal, jak si mohu příště sám notebook vyčistit od prachu. Přestal se přehřívat i vypínat. Díky vám jedu dál! 🙂

Jan, 16 let


Repasované počítače a notebooky

Díky panu.Adamovi Hradskému za profi přístup a ochotu. Maximální spokojenost.

Bronislava Sedláčková


Počítačová pohotovost

Potřeboval jsem urgentní servisní zásah na mém počítači v Praze a bylo 7 ráno! Přes google jsme se dostal na tyhle stránky počítačové pohotovosti a do hodiny a půl byl mě člověk, který mi dal počítač obratem do pořádku. Byla to moje blbost, pouštět a upravovat aktualizace Windows a Adobe, když nevím co s nimi.

Děkuji za rychlý servisní zásah v Praze!!!

Marcel, 41 let


Počítačové poradenství

Chtěla jsem začít používat program Skype pro internetové volání s dětmi. Program mi nešel nainstalovat a ani jsem neměla potřebná sluchátka s mikrofonem.
Bleskurychle mi přistál v e-mailové schránce e-mail s návodem jak program Skype instalovat a jaká si mám koupit sluchátka a zprovoznit je. Děkuji ještě jednou. Už volám 🙂

Lucie U.


Instalace software & hardware

PC už byl moc pomalý, takže jsem s tím potřeboval něco udělat. Sám jsem na to nepřišel. Kluci mi vyměnili díly PC za lepší a už zase jede jako nový.

Karel Nový

Trošku nešikovně jsem si smazala word, excel a celé nastavení z pošty. Vše jsem potřebovala mít zase plně funkční, ale nevím, jak bych to sama nainstalovala. Na těchto stránkách jsem si vyplnila formulář a tuším že druhý den se u mě stavil technik. Vše zase nainstaloval a dokonce mi nastavil poštu do Outlooku. Díky !

Martina

Další reference našeho počítačového servisu a počítačové pohotovosti naleznete na stránkách firmy.cz!


Byli jste s mým servisem také spokojeni? Napište mi recenci e-mailem na info@pc-sluzby.net.


Působím v okolí Prahy, Kladna, Rakovníku a Nového Strašecí