Pravidelná měsíční správa – Outsourcing IT pro školy a firmy


Pravidelná měsíční správa – Outsourcing IT

Jak vznikla tato služba?

Jednoduše – z potřeb mých zákazníků, kterými jsou především školy, školská zařízení, menší a střední firmy. Primární požadavek je vždy stejný – ať jsou všechny prvky z ICT oblasti aktuální a funkční! Vedení, ani zaměstnanci nechtějí svá pracovní rána začínat tím, proč se Honzovi nestahuje firemní pošta, kde jsou instalační soubory od tiskárny, zda proběhla poslední záloha na server, nebo proč Evě vůbec nejde spustit počítač, který ještě včera při odchodu z práce šel!?

Co vám přinese má Pravidelná měsíční správa IT?

  • Především úlevu. A přenesení běžných IT problémů na má bedra.
  • Rychlé řešení vašich požadavků a SOS volání. U mých pravidelných klientů je běžné, že mi hlásí pouze budoucí požadavky (např.: budeme mít nového kolegu a potřebujeme pro něj PC s veškerým nastavením). Pravidelní klienti mají pro mne tu nejvyšší prioritu a jsem tím schopen vyřešit jejich občasná SOS volání obratem.
  • Jistotu, že je vše správně, jednoduše a bezpečně nastaveno.
  • Časovou i finanční úsporu. Stačí mi předat váš požadavek a brzy vám předávám zpět informace o jeho provedení. O více se starat nemusíte, ale můžete 🙂 Finančně je můj pravidelný IT servis výhodnější, než-li platit samostatného zaměstnance na plný nebo poloviční úvazek.

Jak probíhá služba Pravidelné IT správy?

  1. Nejprve si na schůzce vyjasníme vaše očekávání a mou nabídku poskytovaných služeb. Dále si oboustranně smluvně potvrdíme rozsah služby, časové a finanční ohodnocení.
  2. Poté provedu “resuscitaci” veškeré IT techniky. Tím ji dostanu do stavu, ve kterém jsem schopen se o ni efektivně, pravidelně a jednoduše starat. Staré, nefunkční, nebo nebezpečné počítače a krabičky (routery, wifi AP, servery …) lítají oknem 🙂
  3. Následně se již v pravidelných intervalech (nejčastěji měsíčně) sám o veškerou techniku starám.  Samostatně, (bez vašich urgencí a modliteb) osobně dojíždím k vám a dělám vše proto, abyste o IT technice vůbec nevěděli. Vlastně věděli, ale jen ve smyslu, že vše funguje tak, jak má.
  4. Hlásíte mi vaše požadavky na změny, či instalace IT techniky (např.: potřebujeme provést aktualizaci účetního programu). Voláte v případě SOS. Já následně vše řeším v rámci hodin, či dnů.
  5. Dokola se opakují body 3. a 4.
Technik počítačového servisu

Technik PC servisu – Adam Hradský

Jak se starám o IT techniku?

Co nejjednodušeji! Dnes je skvěla doba dělat vše jednoduše a většině pracovníků stačí používat základně výkonný počítač, který je ovšem optimalizovaný a v pravidelné péči . Pryč jsou časy, kdy i malá firma musela mít ten “hučící server”, o který se ajťák nechtěl starat, využívalo jej pět lidí a nakonec sežral více elektřiny, než udělal užitku.

 

Sejdeme se na úvodní schůzce vašemu, lepšímu IT? Napište mi!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail

Váš telefon

Vaše zpráva

Štítky:

Pravidelná měsíční správa IT Praha Kladno Rakovník Nové Strašecí Jesenice Lány Řevničov Slaný Stochov Hostivice Outsourcing IT správa počítačové sítě PC