Oprava a servis Windows 10


Nefunguji vám Windows 10 správně? Něco se pokazilo a vy nemůžete na počítači pracovat? Pak jste zde správně, pomůžeme i vám!

Rok 2016: K instalaci a přechodu na Windows 10 se pro začátek hodí upřesnit si několik informací, takže popořadě:

 1. Jestliže nyní máte spolehlivě pracující počítač s operačním systémem Windows 7 nebo Windows 8.1 a zároveň potřebujete, aby tento PC fungoval i dále spolehlivě a bezchybně – nedoporučuji přechod na operační systém Windows 10, který je z hlediska stability stále (květen 2016) problémový.
 2. Zajímají vás nové Windows 10, chcete se na ně podívat a osahat si jejich nové funkce? V tom případě vám doporučuji instalaci na sekundární (testovací) počítač, se kterým si „můžete hrát“, nejste na něm pracovně závislí a když něco (zvuk, WI-FI, čtečka karet, zálohování …) nebude fungovat, tak vám to tolik nebude vadit.
 3. Mnoho uživatelů je z Windows 10 zklamáno a chce zpět svůj předchozí operační systém. Toto se dělá mnohem snáz na sekundárním (testovacím) počítači (předchozí bod), než-li na vašem primárním pracovním počítači, kde zcela určitě máte hromadu důležitých dat a aplikací, o které nechcete přijít.
 4. Před instalací Windows 10 si zjistěte, jestli budou na vašem PC fungovat. Přesněji: musíte zjistit to, jestli je váš notebook, nebo veškerý hardware ve stolním počítači podporován pro systém Windows 10. Tyto důležité informace hledejte na webových stránkách výrobce notebooku, grafické karty nebo dalšího hardware, který máte. Není výjimkou, že výrobci nepodporují = nevydají kompatibilní ovladače pro Windows 10 pro notebook či hardware, který byl vyroben před vydáním Windows 10. 
 5. Na starší počítače a hardware, pro které jejich výrobce nevydal kompatibilní ovladače pro Windows 10 tento operační systém nepatří. Proč? Protože když nainstalujete systém Windows 10 na pět let starý notebook, tak k němu zcela jistě nebudou vydány ovladače pro tento systém a to je z hlediska bezchybného běhu tohoto počítače problém.

Nefungují Vám Windows 10? Něco je pokažené či chybně nastavené? Kontaktujte nás.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail

  Váš telefon

  Vaše zpráva