Pravidelná měsíční správa – Outsourcing IT pro školy a firmy


Co vám přinese naše Pravidelná měsíční správa IT?

 • Především úlevu. A přenesení běžných IT problémů na naše bedra.
 • Rychlé řešení vašich požadavků a SOS volání. U našich pravidelných klientů je běžné, že nám hlásí pouze budoucí požadavky (např.: budeme mít nového kolegu a potřebujeme pro něj PC s veškerým nastavením). Pravidelní klienti mají pro nás tu nejvyšší prioritu a jsme tím schopni vyřešit jejich občasná SOS volání obratem.
 • Jistotu, že je vše správně, jednoduše a bezpečně nastaveno.
 • Časovou i finanční úsporu. Stačí nám předat váš požadavek a brzy vám předáme zpět informace o jeho provedení. O více se starat nemusíte, ale můžete 🙂 Finančně je náš pravidelný IT servis výhodnější, než-li platit samostatného zaměstnance na plný nebo poloviční úvazek.

Jak probíhá služba Pravidelné IT správy?

 1. Nejprve si na schůzce vyjasníme vaše očekávání a naší nabídku poskytovaných služeb. Dále si oboustranně smluvně potvrdíme rozsah služby, časové a finanční ohodnocení.
 2. Poté provedeme “resuscitaci” veškeré IT techniky. Tím ji dostaneme do stavu, ve kterém jsme schopni se o ni efektivně, pravidelně a jednoduše starat. Staré, nefunkční, nebo nebezpečné počítače a krabičky (routery, wifi AP, servery …) lítají oknem 🙂
 3. Následně se již v pravidelných intervalech (nejčastěji měsíčně) sami o veškerou techniku staráme.  Samostatně, (bez vašich urgencí a modliteb) osobně dojíždíme k vám a děláme vše proto, abyste o IT technice vůbec nevěděli. Vlastně věděli, ale jen ve smyslu, že vše funguje tak, jak má.
 4. Hlásíte nám vaše požadavky na změny, či instalace IT techniky (např.: potřebujeme provést aktualizaci účetního programu). Voláte v případě SOS. My následně vše řešíme v rámci hodin, či dnů.
 5. Dokola se opakují body 3. a 4.
Technik počítačového servisu

Technik PC servisu – Adam Hradský

Jak se staráme o IT techniku?

Co nejjednodušeji! Dnes je skvěla doba dělat vše jednoduše a většině pracovníků stačí používat základně výkonný počítač, který je ovšem optimalizovaný a v pravidelné péči. Pryč jsou časy, kdy i malá firma musela mít ten “hučící server”, o který se ajťák nechtěl starat, využívalo jej pět lidí a dokonce sežral více elektřiny, než udělal užitku.

 

Sejdeme se na úvodní schůzce k vašemu, lepšímu IT? Napište nám!

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail

  Váš telefon

  Vaše zpráva

  Štítky:

  Pravidelná měsíční správa IT Praha Kladno Rakovník Nové Strašecí Jesenice Lány Řevničov Slaný Stochov Hostivice Outsourcing IT správa počítačové sítě PC